Спортсменки з Дніпропетровщини стали чемпіонками світу з бодібілдингу та фітнесу

38592 ПЕРЕГЛЯДІВ

Збірна України посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті світу з бодібілдингу та фітнесу, який пройшов в іспанській Санта-Сусанні. Нашу країну представляли 48 найкращих спортсменів, серед яких і представниці Дніпропетровщини. Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

9 листопада в Іспанії завершився чемпіонат світу з бодібілдингу, в якому взяли участь 27 країн з усього світу. Україна посіла першу сходинку в медальному заліку з 32 нагородами. Три з них здобули спортсменки з Дніпропетровщини. Дві — у скарбничці Любові Попової з Кривого Рогу. «Золото», отримане у змаганні серед змішаних пар, за спільний виступ з Вадимом Василевським. Та «бронза» у категорії «Women's Physique» серед учасниць ростом до 163 см.

На рахунку дніпрянки Вікторії Лисенко — перемога та звання чемпіонки світу в категорії фітнес-бікіні серед жінок ростом до 169 см.

Теги: чемпіонат світу,бодібілдінг,переможці,Україна, Дніпропетровщина