В Дніпропетровській області стались дві пожежі

В Дніпропетровській області стались дві пожежі
127605 ПЕРЕГЛЯДІВ

Станом на 22 грудня 2020 року в Дніпропетровській області стались дві пожежі.

Перша пожежа спалахнула в Царичанському районі села Могилів по вулиці Степова. Горів одноповерховий приватний будинок, каталізатором якого став дах та майно власного спожитку всередині будівлі.

Загальна площа займання була близько 90 квадратних метрів. Пожежі частково погасили о 6:23, повністю загасити полум’я вдалося через три з половиною години. На місці виклику працювала 24-та та 53-я частини  рятувальної служби, участь брало дев’ять чоловік та дві одиниці спеціальної техніки.

Друга пожежа сталася в Центрально-Міському районі міста Кривий Ріг за провулком Козачий. Епіцентром став дах літньої кухні, який добудували до одноповерхового приватного будинку. Інцидент відбувався опівночі.

Майже на 45 квадратних метрів поширився вогонь та знищив конструкцію даху. Полум’я перейшло на дах жилого будинку та в радіусі п’яти квадратних метрів знищив майно. На місце події викликали десяту та одинадцяту бригаду пожежної частини, одинадцять чоловік приватного складу та дві одиниці пожежних машин. Через пів години лише частково загасили вогонь, не поширивши на інші ділянки будинку. Лише через півтори години після виклику пожежа була повністю ліквідована.

За порушення норм техніки безпеки під час пожежі, а також використання протипожежної техніки не за призначенням крається штрафом від 500 до 850 гривень.

Спеціальне знищення або пошкодження чужого майна та екосистеми також карається та притягується до кримінальної відповідальності!!!

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки, а не наражайте себе та інших людей на небезпеку!!!

За новинами Дніпропетровської області та свого міста слідкуйте на сайті, бережіть себе та будьте здорові!! Будьте проінформованими!

ПРЯМИЙ ЕФІР