США вже сформувало свій бюджет на 2021 рік, куди увійшла і матеріальна допомога Україні!

США вже сформувало свій бюджет на 2021 рік, куди увійшла і матеріальна допомога Україні!
126022 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні стало відомо, що не дивлячись на попередні події та непорозуміння з накладання вето, президент США підписав новий бюджет на 2021 рік. В ньому передбачається не лише матеріальне забезпечення всієї Америки, а й матеріальна допомога країнам в розмірі $900 млрд. на боротьбу із COVID-19.

На думку Трампа ця подія заподіяла багато горя не лише США, а й усім країнам світу. Тож залишатись байдужим не повинен ніхто. Він поставив свій підпис в законопроєкті, яким передбачається надання екстреної допомоги в формі грошей. Такий бюджет діятиме до 30 вересня 2021 року.

Крім того, президент Америки передбачив ще й воєнну допомогу Україні на суму $250 млн. Також Президент Сполучених Штатів направить до Конгресу власні пропозиції змін в законопроєкті, які він вважає за необхідне. Серед них буде й скорочення певних ресурсів.

Але які б зміни не запропонувала Америка, і що б не вирішив Конгрес Україна вдячна США за допомогу, яку Трамп надає нам з початку пандемії. За його підтримки в Україні ситуація більш менш стабільна. А у лікарів є захисні костюми та апарати ШВЛ. Це допомагає нам триматись на не дуже високому рівні захворюваності.

ПРЯМИЙ ЕФІР