Дніпрянка Ярослава Магучих здобула срібну медаль на Чемпіонаті світу з легкої атлетики

202475 ПЕРЕГЛЯДІВ

18-річна спортсменка продовжує підкорювати спортивний Олімп. Зі світовим рекордом у категорії U-20 вона виграла "срібло" на Чемпіонаті світу серед дорослих з легкої атлетики, який триває в Досі.

Спочатку Магучих взяла з третьої спроби висоту 2 метри, потім підкорила 2,02 метри - з першої. І фантастично здолала з особистим рекордом позначку у 2 метри 4 сантиметри.

Дніпрянка також мусила стрибати на 2,06 метри, але відмовилася продовжувати боротьбу.

“Золото” виграла Марія Ласіцкене, яка виступає під нейтральним прапором. Ця медаль стала дебютною для України на нинішній світовій першості.

Додамо, цей стрибок для Ярослави став другим найбільшим результатом українських спортсменок за всю історію. Вище стрибала лише Інга Бабакова – її висота 2.05 м.