Футболіст Андрій Ярмоленко — знову в строю

90791 ПЕРЕГЛЯДІВ

Український футболіст Андрій Ярмоленко вперше за 3 місяці вийшов на поле у футболці англійського «Вест Хем Юнайтед». Щоправда, у складі молодіжної команди клубу U-23.

Півзахисник взяв участь у двох голах «молотобійців» проти «Дербі Каунті» в матчі чвертьфіналу Міжнародного кубка Прем'єр-ліги. В основний час поєдинок завершився з рахунком 3:3. А у серії пенальті більш влучними виявилися гравці «Вест Хема» — 6:5. Ярмоленко у цьому матчі зіграв 90 хвилин.

Нагадаємо, востаннє за основний склад своєї команди українець зіграв 14 грудня 2019-го року. Тоді Андрій Ярмоленко отримав травму та на тривалий термін відправився у «лазарет». Через це, за оцінками спеціалістів, трансферна вартість футболіста на ринку знизилася на три мільйони євро і наразі становить 12 мільйонів. При цьому півзахисник збірної України посідає першу сходинку в рейтингу заробітних плат в лондонському клубі. Ярмоленко отримує 115 тисяч фунтів на тиждень, а це більше семи мільйонів євро на рік.