Анатолій Акулов – Благодійний фонд «Україна в броні», Станіслав Тараканов – Благодійний фонд «Спалах», Андрій Кучер, Пастор церкви Дім Отця Сергій Лисак, Олена Терентьэва, Денис Шевчук – волонтери України, які допомагають ЗСУ

440889 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українські військові зі словами подяки звернулися до волонтерів та благодійних організацій, які у  тяжкий час повномасштабного російського вторгнення надали важливу допомогу нашим бійцям.

Журналіст та майор ЗСУ Вадим Чорний разом з іншими бійцями цього підрозділу Вони висловили подяку волонтерам, які допомагають фронту з початку повномасштабної російсько-української війни. У першу чергу згадали про суттєву допомогу благодійного фонду «Спалах». Волонтер Станіслав Тараканов привіз бійцям спальні мішки, Андрій Кучер зі Світловодська привіз маскувальні сітки, а також «кікімори» для снайперів та розвідників, які допоможуть приховати наших захисників від очей ворога під час виконання їхніх подвигів.

Також військові подякували естонському проєкту «Vanongo», який забезпечив доставку цього вантажу паливом. Адже саме цей проєкт дозволив доставити до України вантаж для Збройних сил України вагою 17 тисяч тонн.

Вадим Чорний висловив подяку волонтеру Денису, який постійно допомагає з волонтерською доставкою. Військові розповіли також, що Пастор церкви Дім Отця Сергій Лисак привіз бійцям військової частини спальні мішки.

Від імені всіх військовослужбовців ЗСУ військові подякували благодійним фондам «Спалах», «Нове майбутнє України» та безпосередньо очільниці останнього Олені Терентьєвій. Також щиру подяку бійці висловили благодійному фонду «Україна в броні» та його директору Анатолію Акулову. Він своєю чергою від очолюваного ним фонду передав десять шоломів задля перемоги України. Крім цього, фонд «Україна в броні» виконує повний цикл допомоги армії, починаючи від збору коштів та закупівлі необхідних матеріалів до транспортування та передачі військовим. Куратори фонду цілодобово працюють з початку вторгнення Росії на територію України, з кожним тижнем залучаючи все більше волонтерів та добровольців.

Фонд «Спалах» регулярно доставляє гуманітарну допомогу у ті регіони та населені пункти, які потребують базових речей та продуктів, організовує виробництво та доставку маскувальних сіток для військових, а також підтримує вимушених переселенців у межах України.

Серед волонтерських дарунків військовим – також велика кількість медикаментів, які здатні врятувати життя та полегшити непросту службу на користь Україні. До допомоги регулярно долучається також отець Роман з міста Маріуполь, який представляє відділ соціального служіння Православної церкви України.

Теги: Анатолій Акулов, Благодійний фонд «Україна в броні», Станіслав Тараканов, Благодійний фонд «Спалах», Андрій Кучер, Пастор церкви Дім Отця Сергій Лисак, Олена Терентьэва, Денис Шевчук
ПРЯМИЙ ЕФІР