Мирон Помпель: «Середнянщина – благословенна земля, і такою вона має залишитися для нащадків»
Середнє, а також навколишні села Андріївка, Анталовці, Верхня Солотвина, Вовкове, Гайдош, Дубрівка, Ірлява, Кибляри, Лінці, Ляхівці, Пацканьово, Середнє, Худльово, Чабанівка, Чертеж – складають нині Середнянську селищну громаду, котра об’єдналася заради кращого майбуття.
Чудова місцина, яка багата своїми лісами і горами, яблучними садами і виноградниками. Тут знаходиться середньовічний замок Тамплієрів, знамениті винні підвали і, головне, працьовиті і щирі люди.
Саме ці люди вже через кілька днів довірять свої голоси тому, хто буде здатен привести їх до подальшого достатку і стане розвивати невеликий, але такий важливий для кожного з них куточок Ужгородщини.
Саме такою людиною мешканці Середнього і навколишніх сіл вважають чинного депутата Закарпатської обласної ради Помпеля Мирона Йосиповича.
Серед інших кандидатів, котрі претендують на крісло Середнянського «бірова» і можуть похвалитися лише паперовими обіцянками на майбутнє, Мирона Помпеля відрізняє той факт, що він УЖЕ багато років трудиться на благо цієї громади.
Тільки серед того, що вже зроблено.
У 2017 році учні в селі Анталовці мали змогу зайти у відреконструйовану школу із новими просторими класами для навчання. Школа в цьому селі була збудована ще в далекому 1932 році і, певно, з того часу й не бачила повного капремонту. Мирон Помпель, який, до речі, теж випускник цієї школи, допоміг відродити цей заклад та зберегти його славну історію. Заклад не просто відремонтували, але й обновили дах, встановили нове опаленням та звели сучасний спортивний майданчик.
Також в школі відкрили пам'ятну дошку Томашу Масарику. А етнічні словаки, котрих багато в Анталовцях, раділи, що в школі почали посилено вивчати словацьку мову, що без сумніву, сприяє збереженню традицій, культури та історії цієї етнічної меншини.
В день відкриття школи тодішній Голова області Генадій Москаль нагородив Мирона Помпеля за його заслуги перед Закарпаттям
Не останньою у списку добрих справ Мирона Помпеля є постійна підтримка релігійних громад свого округу. За його допомоги було зроблено ковані ворота на церкві, ворота на кладовищі, поставили хрест у Великих Лазах.
Неодноразово за його підтримки здійснювалися паломництва для парафіян, а також дітей по святим місцям України. А це Почаївська Лавра, святі місця Кременця на Тернопільщині, Києво-Печерська Лавра в Києві, Чернівці.
Найменші жителі Ужгородщини пам'ятають Мирона Помпеля як Миколая, котрий приносить їм щедрі подарунки. А садочок Кибляр отримав ще й новий телевізор.
Серед іншого - ще і місток через річку у с. Циганівці, упорядкування території біля річки, забезпечення твердим паливом малозабезпечених сімей, меценатство у спорт, особливо у футбол… А за сприяння у відкритті нового волейбольного майданчику в селі Лінці Мирону Помпелю було виголошену подяку від Національного олімпійського комітету та вручено відзнаку «За внесок у розвиток олімпійського руху».
Мирон Помпель одним із перших на Закарпатті започаткував власну справу у сфері лісівництва і лісозаготівлі. І при тому особливу увагу приділяє відновленню лісу, тож не одноразово брав участь в акціях по висадженню саджанців дерев.
Саме завдяки його наполегливості в ОТГ збудовано прекрасну дорогу.
Втім, добрі справи Мирона Помпеля можна і не розписувати, адже людей не обманеш.
Хай замість порожніх обіцянок краще говорять реальні зроблені справи!
Підтримаймо Мирона Помпеля на посаду голови Середнянської селищної громади!