Російські окупанти обстрілюють Запорізьку АЕС в Енергодарі.

Російські окупанти обстрілюють Запорізьку АЕС в Енергодарі.
46986 ПЕРЕГЛЯДІВ

З багатьох джерел надходить інформація, що російські окупанти обстрілюють Запорізьку АЕС зі ствольної артилерії та РЗСВ всіх типів.

Як повідомляють мої джерела з Руху опору, почалися прильоти зі ствольної артилерії та РСЗВ по Запорізькій атомній електростанції. Судячи з траекторії, обстріл здійснюється з контрольованої окупантами території. – пише політолог Володимир Цибулько.

Жителі міста повідомляють про вибухи які тривають. Українських співробітників станції не випускають з території, і вони ж повідомляють, що співробітники Росатому терміново евакуюються.

Місцеве населення в паніці. На території станції росіяни пересуваються у протигазах та костюмах хімзахисту.  пише політичний експерт та учасник бойових дій Кирило Сазонов з посиланням на інформацію від місцевих мешканців.

Дії окупантів свідчать про намагання обґрунтувати підключення АЕС до російської енергетичної мережі, звинувативши в обстрілах Україну. А також, побіжно, виправдати варварські обстріли Нікополя, які тривають вже два тижні.

Пам’ятаєте, що орки звозили військову техніку і бк під Запорізьку АЕС. Так ось вони хочуть спровокувати техногенну і екологічну катастрофу і підвищують ставки обстрілюючи самі себе.  пише незалежний експерт Роман Давиденко.

Джерело

Теги: Російські окупанти, окупанти, Росія, Російська Федерація, РФ, Україна, Запорізька AЕС, АЕС, Запоріжжя, Запорізька область, Енергодар, Запорізька АЕС в Енергодарі, Електростанція, атомна електростанція, РЗСВ, Артилерія
Автор: wikibazacom
ПРЯМИЙ ЕФІР