Людина зможе потрапити на Марс
Китайська станція зробила успішну спробу посадки на другу планету Сонячної системи. Тестування провела CNSA станція китайського космічного управління, випробувала посадку у присутності офіційних спостерігачів і журналістів. Спостерігачі змогли побачити симуляцію зниження літального апарату зі швидкістю з висоти 70 метрів в умовах гравітації схожих на особливості гравітації Марсу.
Це випробування репетиція до запуску, літальний апарат потрапить на планету вже скоро з метою вивчення і збору зразків, що стануть ключем до розкриття загадки життя червоної планети. Також масштабні плани космічних досліджень сонячної системи і загадки її виникнення.
Можемо відміти, що вже влітку були офіційні заяви КНР про закінчення будівництва марсоходу і його орієнтовний запуск у 2020 році.
Ще раніше, Китай намагався відправити експедиції на Марс, бажаючи стати першою країною, яка освоїть далеку планету. Багато глядні плани освоєння космосу та бажання отримати першість поєднання земних і космічних досліджень, вже наближають до бажаної мети.
Випробуваний апарат проведе дослідження в трьох напрямках орбітальному, марсоходу та посадковому модулю. Орбітальний апарат зможе отримати і передати данні атмосфери, наявності повітря, магнітного поля планети, температури, ґрунту, особливості ландшафту.
НКС - міжнародна космічна станція, частиною якої є китайські дослідники, зробила найдовшу вилазку космонавтів у відкритий космос. Як заявив раніше, керівник МКС, для ремонту обладнання енергоспоживання станції, яке підтримує роботу систем у тіні Землі, космонавти заради безпеки екіпажу, вийшли у відкритий космос. Перші дві жінки у відкритому космосі, більше 3,5 години ремонтували сонячні панелі станції і довели витривалість костюмів, які стануть прототипами для прогулянки по Марсу.
Використання досвіду орбітальної станції наддадуть новий виток дослідженням.