Навчання у Польщі: Суспільна Академія Наук
На разі усе більше студентів їде на навчання в Польщі саме до приватних вишів.
Суспільна Академія Наук, згадана вище як приклад, є не просто найпопулярнішим приватним університетом в Польщі, а й, зокрема, одного разу була визнана Центральним бюро державного оцінювання Польщі як вищий навчальний заклад року.
Порівнюючи з українськими приватними вишами, які зазвичай спеціалізуються на невеликій кількості спеціальностей або ж перетворюються на те, що у пресі називають «точками продажу дипломів», Суспільна Академія Наук готує справжніх спеціалістів за двадцятьма п’ятьма напрямками – від косметології до соціальної кримінології. Більше того, Суспільна Академія Наук, на відміну від більшості українських ВНЗ, справді допомагає із працевлаштуванням після завершення університету – для цього при університеті працює Бюро студентських кар’єр.
Навчання в Польщі також характеризується тим, що університети зазвичай мають найсучасніше обладнання, потрібне для навчання. Наприклад,
Суспільна Академія Наук готує майбутніх косметологів у професійних кабінетах, а практику вони здобувають у справжніх медичних центрах під наглядом професійних дерматологів-фахівців.
Після завершення навчання у Суспільній Академії Наук випускник-косметолог готовий до того, щоб як працювати у школі краси чи курортному центрі, так і відкривати власний косметичний салон.
Більше того, Суспільна Академія Наук дає можливість обирати, в якому місті ви навчатиметеся – у Кракові, Варшаві чи Лодзі. Це зручно зокрема і для тих, хто вже навчається у Польщі, проте хотів би змінити навчальний заклад – якщо ви навчалися в одному із цих міст, то, найімовірніше, вам навіть не доведеться кудись переїжджати.
Ще однією зручністю Суспільної Академії Наук є те, що він орієнтований не лише на польських студентів.
Зокрема, виш має веб-сайт не лише польською, а й українською мовою. Окрім того, Суспільна Академія Наук має спеціальні програми із вивчення як польської – «Польська для навчання», так і англійської – «Англійська на п’ятірку». Це допомагає майбутнім студентам опанувати мову, якою вони навчатимуться, так, щоб вільно, без перекладача розуміти викладачів, спілкуватися із ними та із одногрупниками та якісно опанувати свою професію.